درباره ما - EWIBGUC
نظر شما درمورد طراحی سایت چیست؟
مشاهده نتایج
بازگشت به نظر سنجی
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
نام کاربری
کلمه عبور
من را به خاطر بسپار
كلمه عبور را فراموش كرده ام...
برای نمایش بهتر سایت از مرورگر FireFox یا Internet Explorer ورژن بالای 8 استفاده کنید، برای دریافت اینجا کلیک کنید
زیر چاپ
دریافت فایل

نشر دانشگاهی فرهمند با چاپ بيش از 100 عنوان كتاب در بخش فني و مهندسي توانسته است در طول سال­هاي كوتاه پس از شروع فعاليت خود در حوزه ­ي نشر (1378) جايگاه ويژه ­اي ميان علاقمندان كتاب­هاي تخصصي و دانشگاهي پیدا کند. اين نشر قصد دارد به كمك قلم تواناي نويسندگان برجسته دانشگاهي و صنعتيِ، دسترسي علاقمندان اعم از دانشجويان، پژوهشگران و نيز اساتيد ارجمند را به كتاب­هاي پربار و غني بومي فراهم سازد.

به اين منظور از تمامي علاقمندان و پژوهشگران عرصه ­ي علوم فني و مهندسي (رشته عمران) و علوم وابسته درخواست مي­ شود پيشنهادهاي خود را در زمينه­ ي چاپ و نشر كتاب­هاي ارزنده­ ي خود که می تواند به عنوان کتب درسی دانشگاهی مطرح نمايند تا دست در دست يكديگر در جهت دستيابي به دانش فني و فناوري­ هاي جديد و بهبود كمي و كيفي منابع علمي حوزه­ ي آموزش و پژوهش گام برداريم.

براي درج پيشنهاد و انتقادهاي خود درمورد كتاب­هاي اين مجموعه از گزينه­  نظرسنجی در وب­سايت استفاده نماييد. همچنين علاقمندان كتاب­هاي فني و مهندسي مي­توانند با عضويت در سيستم اطلاع­ رساني نشر دانشگاهی فرهمند از جديدترين كتاب­هاي چاپ شده توسط اين نشر مطلع گردند. براي اين منظور مي­توانيد به صفحه­ ي آغازين وب سایت نشر دانشگاهی فرهمند مراجعه فرماييد.

درصورت تماس با شماره تلفن های  66410688 - 66953774  - تلفن همراه : 098125010030 و  همچنین ایمیل انتشارات: gmail: farbook.pub@gmail.com   تماس حاصل فرمایید.